19.09.2021 Podcast

Podcast osa 14 – Kristjan Rotenberg

Kristjan on mentor ja koolitaja, spordi- ja muusikamees ning väsimatu enesearendaja. Ta väärtustab endas ja teisteis avatud hoiakut uutele ideedele ja julgust neid ideid järele proovida. Peale mentori ja koolitaja ameti on Kristjan tööd teinud juhtimise ja ka kvaliteedi teemadel sellistes tööstus-ettevõtetes nagu Stoneridge, Marat ja Elcoteq. Kuni 2019. a sügiseni juhtis ta Harju Elekter Elektotehnikas tehasejuhina 200-liikmelist meeskonda.

​Kristjanit iseloomustab pühendumus organisatsioonide pidevale arengule, eelkõige meeskondade ja protsesside töö täiustamise läbi. Ta usub, et suurepäraseid tulemusi äris on võimalik teha võttes eeskuju edasijõudnud tööstusharude ja edukate ettevõtete juhtimisstiilidest ja parimaitest praktikatest. Seejuures ennast ja oma meeskonda mitte läbi põletades.

Magistrikraadi Cum Laude sai Kristjan EBSis rahvusvahelise ärijuhtimise erialal. Teadmised psühholoogias ja enesejuhtimise teemades on ta omandatud Mare Porgi, Anni Kuusiku ja Eva-Maria Kangro käe all ning läbi pideva tehnikate praktiseerimise.

Koolitaja oskused on Kristjan saanud Innowise täiskasvanute koolitaja väljaõppe programmis Katrin Karu, Marin Johnsoni, Sigrid Aruväli ja teiste andragoogika tippude suunamisel. Lisaks on täiendanud ennast Peep Vainu, Dean Graziosi ja Tony Robbinsi koolitaja koolitustel.

Kristjan elab Tallinnas, aga teeb koostööd juhtide ja firmadega üle kogu Eesti, Skandinaavia ja Baltikumi.