17.09.2021 Podcast

Podcast osa 10 – Tiina Sakkos

 

Tiina on seda tüüpi inimene, kellele meeldivad inimesed, süsteemid, organisatsioonid ja keerulist tüüpi probleemid. Ta on ka elukestev õppija, kelle jaoks on loomulik minna tudeerima midagi uut ning selle ajal või tagajärjel ka tööalaselt eriala vahetada. Teeninduse juhtimisest IT juhtimisse ja nüüd inimeste ja organisatsioon kui tervikuga töötavaks eestvedajaks – läbi erinevate organisatsioonide ja mitmete koolide lõpetamisega samaaegselt – see pole kindlasti väga standardne arengutee, kuid võib olla kindel, et kõik muutused, õpingud ja valikud on tehtud oma südant kuulates.

Viimastel aastatel on Tiina seotud ettevõttega Proekspert, milles kasvades on temast saanud Kultuuri ja Inimeste valdkonna eestvedaja. Selle töö tegemine ei tähenda ainult inimestega tegelemist, vaid pidevat organisatsiooni arengule kaasa aitamist. Organisatsioonid on Tiina arvates huvitavad elusorganismid, mis vajavad tervikuna energiat ja hoolt, et nad oma teel edasi kasvaks. Justnagu inimesedki.

Kõige olulisem on teadvustada, millised on su mõtted, sõnad ja teod. “Sa lood seda, kuhu läheb su energia, aeg ja tähelepanu”: kui tegeled pidevalt probleemidega, ongi su elu probleeme täis. Kui tegeled pidevalt uute võimaluste loomisega, tekitad endale võimaluse olla oma elus looja!

Elus üldiselt on Tiinal mitmeid rolle nagu ikka – naine oma mehele, ema pojale, sõber ja töökaaslane paljudele toredatele inimestele. Iseendale õpib ta samuti olema ajas järjest parem ja toetavam sõber.

Podcastis tuleb juttu: